A A+ A++
photo
Author: System Published at: 03.09.2019

Politechnika Śląska na Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego

Wczoraj uczniowie szkół podstawowych i średnich po wakacyjnej przerwie wrócili do szkoły.  W Miejskiej Inauguracji Roku Szkolnego 2019/2020, która odbyła się w samo południe w II Liceum Ogólnokształcącym im. Walerego Wróblewskiego w Gliwicach wziął udział prorektor ds. studenckich i kształcenia, prof. Tomasz Trawiński.
 
W trakcie uroczystości prorektor Trawiński przyjął od Zygmunta Frankiewicza, prezydenta Gliwic, podziękowanie dla Politechniki Śląskiej za zaangażowanie w działania na rzecz edukacji młodych gliwiczan.
Share:fbtwitter
photo

XV posiedzenie Regionalnej Rady ds. Energii

System
2018-09-07 12:08:36
07.09.2018
photo

Europejskie Forum Technologiczne już wkrótce!

System
2018-09-07 08:06:19
07.09.2018
photo

Zmarł prof. Stanisław Wolff

System
2018-09-07 08:04:02
07.09.2018
photo

Politechnika zyskała partnera biznesowego z Japonii!

System
2018-09-05 19:05:19
05.09.2018
70 from 911

Show more

Events

Show all

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie