A A+ A++
photo
Author: System Published at: 23.10.2018

Politechnika rozpoczyna współpracę z Erbil Polytechnic University z Iraku

Politechnika Śląska zawarła nowe porozumienie o współpracy z Erbil Polytechnic University z Iraku. Spotkanie odbyło się 19 października w rektoracie naszej uczelni. Sygnatariuszem porozumienia ze strony Politechniki był prorektor ds. nauki i rozwoju prof. Marek Pawełczyk, a ze strony uczelni irackiej – prorektor ds. nauki dr Nageb Toma Rassam.

Dr Nageb Toma Rassam spędził dwa dni na naszej uczelni, odwiedzając Wydział Elektryczny, Budownictwa, Automatyki, Elektroniki i Informatyki, Mechaniczny Technologiczny i Inżynierii Biomedycznej.

– Bardzo cieszymy się, że możemy wymieniać doświadczenia i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości – powiedział prof. Marek Pawełczyk.
 
Share:fbtwitter
photo

Powołano Śląski Klaster Internetu Rzeczy

System
2019-12-18 10:19:11
18.12.2019
photo

Sukcesy naszych reprezentantów na Akademickich Mistrzostwach Śląska

System
2019-12-18 08:37:46
18.12.2019
photo

Ruszyło Szkolne Koło Wolontariatu w gliwickim ALO

System
2019-12-18 08:05:18
18.12.2019
photo

Ruszyła II edycja programu projakościowego

System
2019-12-17 14:57:03
17.12.2019
41 from 911

Show more

Events

Show all

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie