A A+ A++
photo
Author: System Published at: 26.05.2011

Badanie „Absolwent 2011”

Do piątku 27 maja trwa badanie aktywności i planów zawodowych studentów Politechniki Śląskiej. Celem projektu „Absolwent 2011” jest uzyskanie odpowiedzi m.in. na pytania: jak studenci funkcjonują na rynku pracy, jak poszerzają swoje kompetencje oraz  jakie są ich dotychczasowe doświadczenia zawodowe.
 
Badanie ankietowe „Absolwent 2011” trwa tylko do 27 maja. Studenci i absolwenci Politechniki Śląskiej mogą wziąć w nim udział m.in. pośrednictwem strony internetowej: www.kariera.polsl.pl (zakładka "Tematy bieżące").
Są tam również dostępne wyniki poprzednich edycji badań.
 
Zapraszamy do udziału w badaniu!
Share:fbtwitter
photo

Praktyczny warsztat z Excela

System
2019-02-20 06:33:17
20.02.2019
photo

Rusza projekt BIOTRAFO

System
2019-02-19 13:35:41
19.02.2019
photo

Programy projakościowe w ramach własnego funduszu

System
2019-02-19 07:36:17
19.02.2019
photo

Studenci Wydziału Architektury wyróżnieni w międzynarodowym konkursie!

System
2019-02-18 13:12:42
18.02.2019
60 from 911

Show more

Events

Show all

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie