A A+ A++
photo
Author: System Published at: 06.04.2011

Czy studiowanie fizyki ma przyszłość?

W XXI wieku  nie sposób funkcjonować bez zaawansowanej nauki i techniki. Niestety, odsetek absolwentów kierunków matematyczno-przyrodniczych oraz technicznych w Polsce systematycznie spada.
Dlaczego studenci nie chcą studiować fizyki? Odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne już dziś.
 
Instytut Fizyki - Centrum Naukowo-Dydaktyczne Politechniki Śląskiej zaprasza na seminarium pt. „Czy studiowanie fizyki ma przyszłość?”. 
Gościnnie swój referat wygłosi prof. Andrzej Wysmołek z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Środa 6 kwietnia godz. 14:00
Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej
Gliwice ul. Akademicka 2, aula nr 300
 
Share:fbtwitter
photo

Film z odsłonięcia monumentu Profesora Włodzimierza Burzyńskiego

System
2020-09-08 12:35:43
08.09.2020
photo

Trwa nabór wniosków o wsparcie w nowej tematyce badawczej

System
2020-09-08 08:11:28
2021-03-01 08:02:26
08.09.2020
photo

Zaproszenie ZNP na wycieczkę

System
2020-09-07 11:34:55
07.09.2020
photo

Prof. Arkadiusz Mężyk „Promotorem Polski”

System
2020-09-04 12:50:37
04.09.2020
18 from 911

Show more

Events

Show all

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie