A A+ A++

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Śląskich Spotkaniach Naukowych, które odbędą się w dniach 17-19 maja 2024 roku w hotelu "Diament" w Ustroniu.

 INFO: „Śląskie Spotkania Naukowe” są organizowane od 2014 roku. Są to interdyscyplinarne warsztaty dla zespołów badawczych regionu śląskiego, działających w szeroko pojętym obszarze nauk BIO.

Celem spotkań jest wymiana informacji i nawiązanie współpracy naukowej między zespołami prowadzącymi badania w różnych dziedzinach biotechnologii medycznej i środowiskowej, bioinformatyki, ale także w naukach podstawowych, inżynierii i biologii systemów, i innych. Spotkania prowadzone będą w języku polskim, w formie prezentacji ustnych (10-15 minut), przewidziana jest także prezentacja 25 plakatów w sesji posterowej, dla wybranych najciekawszych doniesień.

W Spotkaniach uczestniczą pracownicy między innymi Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – PIB, Oddział w Gliwicach; Politechniki Śląskiej; Uniwersytetu Śląskiego; Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

 REJESTRACJA: Rekrutacja odbywać się będzie za pomocą systemu do rejestracji i nadsyłania streszczeń – w nieprzekraczalnym terminie do 22 kwietnia 2024 r. Limit miejsc - 60 osób - decyduje kolejność zgłoszeń. W formularzu rejestracyjnym prosimy o zaznaczenie typu zgłoszenia: prezentacja ustna lub prezentacja plakatowa (format wydruku A0):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduBkaVk-uCd1wRqflIUUkKntYdVUFkvp8p5dF8JY56H7dAKQ/viewform

 TRAVEL GRANT: Dla Autorów najlepszych zgłoszonych streszczeń, przyznane zostaną granty wyjazdowe (w tym dla wszystkich autorów zakwalifikowanych do prezentacji ustnej).

 PUBLIKACJE POKONFERENCYJNE: Istnieje możliwość opublikowania krótkiego artykułu, który ukaże się w zeszycie specjalnym wydawnictwa Politechniki Śląskiej, jako pokonferencyjne materiały zjazdowe.

 WARSZTATY: W trakcie konferencji odbędą się warsztaty z autoprezentacji, umiejętności przygotowywania doniesień oraz radzenia sobie ze stresem w trakcie wystąpienia – udział w zajęciach jest bezpłatny dla uczestników konferencji.

 OPŁATY: Wysokość opłat za udział w konferencji:

pełna opłata - 600 PLN

opłata ulgowa - 400 PLN (dla studentów, doktorantów i młodych badaczy, do 35 roku życia).

Opłata obejmuje dwa noclegi (pokój 2-3 osobowy) i pełne wyżywienie. Opłata uwzględnia dofinansowanie kosztów uczestnictwa ze strony Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Badań nad Rakiem. Dofinansowanie do opłaty ulgowej możliwe jest wyłącznie w przypadku aktywnej formy uczestnictwa w konferencji (prezentacja ustnej lub plakat); opłaty wpisowe są niezależne od długości pobytu uczestnika. Dopłata do pobytu w pokoju 1-osobowym oraz udział osób towarzyszących i dzieci do ustalenia w hotelu we własnym zakresie.

Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Doskonała Nauka II, pod nazwą "Śląskie Spotkania Naukowe, jako interdyscyplinarna platforma wspierająca aktywność młodych naukowców", nr projektu KONF/SP/0405/2023/01, kwota dofinansowania 55 000,00 zł, całkowita wartość projektu 66 265,06 zł.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie