A A+ A++
photo
Author: System Published at: 27.05.2015

Oświadczenie rektora w sprawie zwiększenia wynagrodzeń pracowników Politechniki Śląskiej

Pragnę Państwa poinformować, że 20 maja 2015 r. otrzymałem pismo z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego powiadamiające o zwiększeniu dla uczelni dotacji podstawowej, o której mowa w art. 94 ust. 1 ustawy z 27 lipca 2005 r. prawo o szkolnictwie wyższym. Dodatkowa dotacja wynosi 25 116 300 zł i zostanie wykorzystana na zwiększenie od 1 stycznia 2015 r. wynagrodzeń pracowników uczelni, których wynagrodzenia finansowane są w ramach dotacji podstawowej.
 
Podobnie jak w roku ubiegłym, wypłata zwiększonego wynagrodzenia za sześć miesięcy powinna nastąpić 30 czerwca i 1 lipca br. Od lipca pracownicy będą otrzymywali już zwiększone wynagrodzenia.
 
Rektor Politechniki Śląskiej
prof. Andrzej Karbownik
Share:fbtwitter
photo

Bezpłatny kurs z programu ANSYS

System
2020-08-11 07:59:56
11.08.2020
photo

Zmarł dr inż. Franciszek Binczyk

System
2020-08-11 07:56:58
11.08.2020
photo

Organizacja procesu kształcenia na Politechnice Śląskiej w roku akademickim 2020/2021

System
2020-08-07 11:13:40
07.08.2020
photo

Powołania na funkcje kierownicze w jednostkach podstawowych

System
2020-08-04 09:47:37
04.08.2020
20 from 911

Show more

Events

Show all

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie