A A+ A++
photo
Author: System Published at: 27.05.2015

Oświadczenie rektora w sprawie zwiększenia wynagrodzeń pracowników Politechniki Śląskiej

Pragnę Państwa poinformować, że 20 maja 2015 r. otrzymałem pismo z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego powiadamiające o zwiększeniu dla uczelni dotacji podstawowej, o której mowa w art. 94 ust. 1 ustawy z 27 lipca 2005 r. prawo o szkolnictwie wyższym. Dodatkowa dotacja wynosi 25 116 300 zł i zostanie wykorzystana na zwiększenie od 1 stycznia 2015 r. wynagrodzeń pracowników uczelni, których wynagrodzenia finansowane są w ramach dotacji podstawowej.
 
Podobnie jak w roku ubiegłym, wypłata zwiększonego wynagrodzenia za sześć miesięcy powinna nastąpić 30 czerwca i 1 lipca br. Od lipca pracownicy będą otrzymywali już zwiększone wynagrodzenia.
 
Rektor Politechniki Śląskiej
prof. Andrzej Karbownik
Share:fbtwitter
photo

Kongres „Made in Poland”

System
2020-07-14 12:52:20
14.07.2020
photo

Meeting of the Rectors Authorities of the Silesian University of Technology with Professor Jerzy Buzek

System
2020-07-14 12:49:08
14.07.2020
photo

Trwa Letnia Szkoła Biura Karier Studenckich PŚ

System
2020-07-14 12:46:41
14.07.2020
photo

Wystawa szkła artystycznego – GEOMETRUM

System
2020-07-14 09:24:25
14.07.2020
21 from 911

Show more

Events

Show all

© Silesian University of Technology

General information clause on the processing of personal data by the Silesian University of Technology

The authors - the organizational units in which the information materials were produced, are fully responsible for the correctness, up-to-date and legal compliance with the provisions of the law. Hosted by: IT Center of the Silesian University of Technology ()

Rules for the use of "cookies" on the websites of the Silesian University of Technology

Data availability statement

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie